ПОТЯГ — «МОЄ ЖИТТЯ»

grajdane nebaЗдравствуйте дорогие гости блога «МИР ВОКРУГ»!
Сегодня в блоге статья Анны Снеговой. Анна замечательная, добрая, умная девушка, старается жить в мире и гармонии, радуется жизни, восхищается величием природы, ценит каждый миг счастья — стараясь не забывать те моменты, и тех людей, которые приносят любовь и счастье.  Ей не безразлично экологические проблемы нашей планеты, это хорошо видно из ее жизни, и свои мысли она выложила в статье «Голубая планета живи».  В сегодняшней статье Анна описывает те моменты в своей жизни, которые перелистнули еще одну страницу в ее жизни на главу «Дружбы, единения, восхищения величия нашей планеты»

Громадянам 2013 присвячується.
Люди часто крадуть у себе щастя – це можливо, не завжди великі дарування долі, а скажімо так, маленькі сувенірчики. Сьогодні радують душу роздуми від прочитаної книги, вже завтра згадається кумедний випадок, який стався з товаришем по роботі, а через тиждень в гості завітають родичі (та ще й зі смачненьким тортом)… ну як тут не радіти, хоча б глибоко у серці?

Квиток у цей світ придбано вже давно. І потяг «Моє життя» безупинно мчить крізь час залишаючи широкий слід kream.gori jpgпо рейках і клуби чорного диму у повітрі. По дорозі зустрічаються й інші: маленькі вагончики невпевнено починають намотувати свій кілометраж – то діти, які тільки-но зрушили зі своєї платформи; старі паровози, які неквапливо долають метр за метром – то бабусі і дідусі, чиї поради і настанови прискорюють рух молодих потягів; швидкісні і яскраві ешелони – це люди, які, люблячи себе, беруть від життя все; а ось іще якийсь бухикало, який так і тріщить від смоли і вугілля – то зла і недобра людина.

Щодня з віконець «Мого життя» було видно безліч різних потягів і особливої зацікавленості для мене вони не викликали. Але одного разу по сусідній колії квапився інакший експрес. Не було видно його кінця і краю. Один вагон тільки і встигав змінювати інший і так було майже безкінечно. Щось привітне, добре, рідне вбачалося у ньому. А найдивнішим було те, що жоден вагон цього складу не був схожим на інший.

kreamГоловний парадокс сучасності: разом із ростом рівня комфортності життя у багатьох невпинно росте кількість життєвих негараздів. Людина намагається досягти гармонії між внутрішнім і зовнішнім світом, але часто опиняється у глухому куті. Через відсутність сили волі, якогось уміння або навіть бажання. Тоді на допомогу приходять інші люди. З Божого благословення я зустріла їх там, де дрімають гори в обіймах вранішнього туману поки їхніми стежками не закрокують туристи; багатства водосховища беззвучно граються сонячними зайчиками і чекають коли цю тишу порушать завзяті плавці; там відкриваються нові таланти і руйнуються старі стереотипи; там кожен знає або вміє те, що зовсім не притаманне іншому. Там перероджуються душі, гине зло, зароджується любов… І так непомітно людина знаходить себе.

Я щодня дякую Богу за те, що управив приєднатися «Моєму життю» до чудової і великої команди потягу «Громадяни Неба». Саме тут я зрозуміла, як це дихати на повні груди свободою, відчувати силу і красу природи, подарувати частинку себе і отримати частинку когось у подарунок.kream.

Гей, Тайгане, що буде з тобою далі? Засніжаться зелені схили, на водосховище ляже прозоре дзеркало, верхівки гір приміряють білі пухнасті шапки. Агов, Біла скеле, скільки в тобі ще загадок? І чи довго археологи блукатимуть твоїми просторами у пошуках відповіді? На жаль, вагонам час повертатися на свої станції. Не сумуйте за нами, бо сумуватимемо і ми. Але рівно через рік зустрічайте «Громадяни Неба», що прибуде до платформи «Дружби і світлого майбутнього» на вокзал «Літо 2014». Тоді у кожного з нас знову виростуть крила і ми зможемо створити свої небеса на землі.
Анна Снєгова.

Реклама

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

w

Connecting to %s